Forum > Română > Multumesc! pentru increderea acordata ;-)


Nick
502 posts
1 year old
on (1 month ago)

Nick
502 posts
1 year old
on (1 month ago)

Shaow
74 posts
2 years old
on (1 month ago)

Ce încredere, te-ai milogit la fiecare să te voteze... 

Sper că o să postezi poză și când faci egal și  pierzi, iar apoi să îți feliciți adversarul, nu să plângi ca o fetiță cum făceai..., te-ai lăsat de vreo 3 ori până acum...

Până atunci felicitări,ai muncit mult 👏👏👏

Nick
502 posts
1 year old
on (1 month ago)

Primul egal al Romaniei decand sunt antrenor si culmea contra la un sfert din jucatori mei de la echipa mea SPONSOR care sunt in nationala Poloniei!

edited on (1 times)
Silva007
50 posts
8 months old
on (1 month ago)

Am impresia că ești un utilizator cu mulți hateri. Și trebuie să le fi dat multe motive pentru asta. Îți ofer acest sfat: Pentru bunăstarea ta emoțională, acceptă criticile cu umilință, indiferent dacă ai sau nu un punct de vedere diferit. Conflictele pot escalada și te pot priva de pacea interioară. Cel mai bun răspuns la critică nu este grosolănia sau batjocura. Este muncă asiduă, rezultate și respect pentru ceilalți. Mult succes.
DPAS
20 posts
2 years old
on (1 month ago)

yes

Nick
502 posts
1 year old
on (1 month ago)

edited on (1 times)
Raphting
1 posts
1 month old
on (1 month ago)

yes

Nick
502 posts
1 year old
on (1 month ago)

Nick
502 posts
1 year old
on (1 month ago)

Dupa ultima informatie de la Nicmo postata pe forum, am fost nevoit sa exclud toti jucatori care se retrag din nationala!!! Deoarece va incepe WC si jucatori dispareau din lot, asa ca am adaugat noi jucatori!!! O seara frumoasa va doresc.

edited on (1 times)
Related Topics